Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nihat Dolaş,Siyaset Olmazsa Da Hizmet Eden Biri’

'Nihat Dolaş,Siyaset Olmazsa Da Hizmet Eden Biri’

13 Mart 2011 Pazar 20:03

Tarım bakanlığı eski Genel Müdür yardımcısı Nihat Dolaş, Ak Parti’den aday adaylığını gerçekleştirdikten sonra Çelikhan ilçesini ziyaret etti.

Ak Parti Çelikhan ilçe teşkilatında, Başkan İbrahim Atmaca, eski belediye başkanı Mustafa Bulut, İl Genel Meclisi üyesi M.Hanifi Kan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Dolaş, Ak Parti’den aday adayı olduğunu söyledi.

Çelikhan halkının ve Ak Parti Çelikhan teşkilatının her zaman kendisine gerekli tevecüh gösterdiğini belirten Dolaş, Milletvekili seçildiği takdirde Çelikhan halkına siyaset zemininde hizmet edeceğini, seçilmemesi durumunda ise Tarım Bakanlığında ki görevinde Çelikhan halkına hizmet etmeyi sürdüreceğini ifade etti.

 

Ak Parti Çelikhan ilçe Başkanı İbrahim Atmaca ise Nihat beyin her zaman Çelikhan halkına yardımcı olduğunu ve Nihat beyin siyaset dışı bir konumu olduğunu söyledi.

Haber: Mustafa Aloğlu


YORUMLAR
Hayırlı olsun
Mehmet GÖKDUMAN
Çelikhan'ın ve Adıyaman'ın Nihat DOLAŞ gibi milletvekillerine ihtiyacı var. Sn. Nihat DOLAŞ'ı yakınen danıdığım için bunları rahatlıkla söyleyebilirim.Kişilikli,bürokrasiyi bilen, dürüst, cesaretli, elini taşın altına koyup sorumluluk alabilen bir kişiliğe sahip;Daha vekil olmadan bile Çelikhan için yaptıklarını yakınen biliyorum. 2011 yılı için açıklanan ekonomik yatırımları destekleme programına sırf Çelikhan'ın tütününe yapılacak yatırımların önünü açmak için bir kapı araladı. Bu yıl tütünün işlenmesi paketlenmesi için kurulacak tesislere Tarım Bakanlığı %50 hibe desteği verecek. Sadece bu örnek bile Sn. Nihat DOLAŞ'ın Çelikhan'ın sorunlarıyla ne kadar ilgili olduğunu, daha milletvekili olmadan bürokrat iken dahi sorunların çözümü için sorumluluk aldığını göstermektedir.
Çelikhan ve Adıyaman kamuoyuna seslenmek istiyorum. memleketimizi seviyorsak bu seçimde işi bilen sorumluluk albilecek memleketimize faydalı olabilecek kapasitedeki insanlarımızın yolunu açalım.bu seçim farkl
14 Mart 2011 Pazartesi 10:17
85.99.186.234
ÜYE İŞLEMLERİ
POSTA LİSTESİ
Foto Galeriler
Video Galeriler
HAVA DURUMU
Adıyaman
4 / 12 °C
Malatya
1 / 9 °C
İstanbul
11 / 15 °C
Şanlıurfa
5 / 13 °C